picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

butelka, szukam

butelka, szukam

Widziałem od firmy dafi butelkę termiczną i zastanawiam się czy ją zamówić? Podobno bardzo dobrze trzyma ciepło, ale i latem się przydaje. Jeśli jest tutaj ktoś, kto z takich butelek korzysta to proszę o poradę.

roudee

Posty: 1

 
Zamontowałem filtr do wody pod zlew i działa niezwykle dobrze. Brudu zbiera się tam naprawdę niezwykle wiele, wobec tego trzeba to sprawdzać. Nie zawsze te terminy, które poleca producent mogą się sprawdzić w naszym przypadku.

sgemino

Posty: 11

 
Oferty z dzbankami filtrującymi można znaleźć na https://sklep.dafi.pl/produkty/dzbanki-filtrujace.html. Wszystko jest tutaj opisane, dlatego będziemy wiedzieli, który z filtrów, do jakiego dzbanka ma pasować.

doprzodu66

Posty: 9

 
Widziałem w internecie ofertę na dzbanki filtrujące szklane i myślę, że z niej skorzystam. Plastik zachodzi takim czymś i za dobrze nie wygląda, a szkło to szkło.

propek1

Posty: 9

 
Według mnie butelka dafi z filtrem to strzał w dziesiątkę. Jest tania i łatwa w obsłudze, dlatego mam ją w wielu przypadkach przy sobie. Czysta woda to dla mnie priorytet, a wcale nie jest bezproblemowo taką odnaleźć. Po co mam kupować wodę w plastikowych butelkach skoro mogę sam sobie taką wykonać? Oszczędzamy pieniądze i planetę.

Eden66

Posty: 25

 
Mam kilka filtrów do wody przepływowych i dają radę. Im mamy większe zanieczyszczenie wody tym częściej trzeba sprawdzać, w którym stanie są filtry i je wymieniać.

Lupusx

Posty: 2

 
Na pewno wybór filtrów dafi do butelek jest bardzo duży, dlatego znajdziemy to, czego szukamy. Producent dokładnie opisuje jak trzeba wymieniać filtry i kiedy ale wyleciało mi to z głowy. Muszę sprawdzić w instrukcji obsługi.

jarossse

Posty: 8

 
Każdy powinien mieć butelkę filtrującą przy sobie. Zawsze można mieć czystą wodę bez względu na to gdzie jesteśmy. Super sprawa i co ważne wcale to dużo nie kosztuje. Można naprawdę niskim kosztem zamówić sobie różne kolory butelkę filtrujących.

Yuri20

Posty: 2