picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

kursy samoobrony, poleci ktoś ?

kursy samoobrony, poleci ktoś ?

Poszukuję dla mamy inkrustatora samoobrony. Macie kogoś, kto faktycznie wie jak nauczyć kobietę obrony? To ma być doświadczony kurs, który przyniesie faktycznie efekty.

Nagórę44

Posty: 1

 
Jeśli instruktor naprawdę się na tym zna to ma odpowiednie certyfikaty. To nie jest łatwo łączyć te wszystkie techniki. Trzeba się na tym bardzo dobrze znać. Wtedy my kobiety możemy na tym tylko zyskać. Na tym nam zależy. Jeśli już się płaci to niech będą z tego efekty.

czes-czes

Posty: 2

 
Jest dużo kursów samoobrony, natomiast osobiście wybrałam ten indywidualny. Godzina z instruktorem to rzeczywiście niezwykle wiele. Wtedy skupiony jest tylko na nas. Daje to same pozytywne efekty, wobec tego warto z takiej oferty skorzystać. Trzeba dbać o swoje bezpieczeństwo. Czasy są uciążliwe, a ma być przecież jeszcze gorzej.

alidodo55

Posty: 3

 
Najlepsze kursy samoobrony można odbyć tutaj https://www.kursysamoobrony.eu. Korzystałam z tego i jestem bardzo zadowolona. Moje wszystkie znajome też były u tego instruktora i mówią, że jest super. Polecam.

Filtry2014

Posty: 24

 
Zaletą według mnie jest to, że można się zapisać na kursy bez względu na to ile ma się lat. Każda kobieta może dowiedzieć się jak należy się bronić w trudnych sytuacjach.

Max Pejnn

Posty: 4

 
Jeżeli instruktor faktycznie się na tym zna to ma stosowne certyfikaty. To nie jest prosto łączyć te wszystkie techniki. Trzeba się na tym niesłychanie dobrze znać. Wtedy my kobiety możemy na tym tylko zyskać. Na tym nam zależy. Jeżeli już się płaci to niech będą z tego efekty.

agapod17

Posty: 5

 
Jest wiele kursów samoobrony, ale osobiście wybrałam ten indywidualny. Godzina z instruktorem to naprawdę bardzo dużo. Wtedy skupiony jest tylko na nas. Daje to same pozytywne efekty, dlatego warto z takiej oferty skorzystać. Trzeba dbać o swoje bezpieczeństwo. Czasy są trudne, a ma być przecież jeszcze gorzej.

vokalek

Posty: 13

 
Dawno temu chodziłam na kurs samoobrony, niemniej jednak właściwie to nic z tego nie pamiętam. Nie przykładało się do tego uwagi, a szkoda, bowiem nigdy nie wiadomo, kiedy się przyda.

beata77

Posty: 13

 
Nie chodziłam nigdy na takie kursy samoobrony. Próbowałam swoich sił w domu, ale niestety za dobrze mi to nie szło. Na razie nie mam jak zapisać się na taki kurs, ale jak tylko będzie okazja to na pewno z tego skorzystam. Dzisiaj nie można się czuć bezpiecznie, dlatego warto wiedzieć jak się można będzie bronić.

nighthaze

Posty: 3

 
Zaletą według mnie jest to, że można się zapisać na kursy bez względu na to ile ma się lat. Każda kobieta może dowiedzieć się jak należy się bronić w trudnych sytuacjach.

tomalix

Posty: 6