picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

blaty, gdzie warto ?

blaty, gdzie warto ?

Mamy zniszczony blat w kuchni i zastanawiam się czy go nie wymienić. Czy taki blat będzie drogi? Firma przyjedzie i weźmie wymiary czy będę musiał coś sam kombinować? Wolałbym mieć jednak kompleksową usługę od firmy.

23-olinnn

Posty: 1

 
Nie warto kupować gotowych mebli, bo trudno je dopasować. Nie chodzi tylko o sam rozmiar, lecz również o kąty ścian. Na nieszczęście mało, kiedy jest równo, a taka firma wie jak sobie z tymi kłopotami prędko poradzić.

45-YYY

Posty: 3

 
Meble może nie są tanie, ale z drugiej strony zamawia się je raz na wiele lat. Stawiamy wtedy na najwyższą, jakość bo wtedy takie meble nawet po latach wyglądają bardzo dobrze. Opłaca się do tego więcej dopłacić.

33-odwaga

Posty: 2

 
Można zamówić gotowe meble, natomiast można też zamówić w takiej firmie wszystkie konieczne elementy. Troszkę zachodu z tym jest, natomiast można dużo zaoszczędzić. Oczywiście przydaje się trochę wiedzy w tym temacie, albowiem wtedy można o wiele łatwiej poradzić sobie choćby z montażem takich mebli w swoim domu czy mieszkaniu.

Nowe2014

Posty: 7

 
Przykładowe fronty meblowe z Bydgoszczy można zobaczyć w firmie http://stolplyt-bydgoszcz.pl/?page_id=25. Mają mnóstwo projektów, dlatego każdy sobie coś dopasuje.

Kitas

Posty: 18

 
Meble może nie są tanie, natomiast z drugiej strony zamawia się je raz na sporo lat. Stawiamy wówczas na najwyższą, jakość albowiem wówczas takie meble nawet po latach wyglądają niesłychanie dobrze. Opłaca się do tego więcej dopłacić.

Hunka

Posty: 2

 
Nie warto kupować gotowych mebli, bo trudno je dopasować. Nie chodzi tylko o sam rozmiar, ale również o kąty ścian. Niestety mało, kiedy jest równo, a taka firma wie jak sobie z tymi problemami szybko poradzić.

Hihi_WWW

Posty: 10

 
Kupowałem płyty meblowe MDF i jestem zadowolony. Firma wszystko docięła na podany przeze mnie wymiar. Nie pamiętam ile mnie to kosztowało, ale nie było to dużo. Na pewno jest to bardzo opłacalne, dlatego warto się z taką firmą skontaktować i uzgodnić szczegóły.

jacuś34

Posty: 13

 
Kupowałem płyty meblowe MDF i jestem zaspokojony. Firma wszystko docięła na podany przeze mnie wymiar. Nie pamiętam ile mnie to kosztowało, natomiast nie było to wiele. Na pewno jest to niesłychanie opłacalne, dlatego należałoby się z taką firmą skontaktować i uzgodnić szczegóły.

Jasioneczek

Posty: 36

 
Według mnie wymiana frontów meblowych to super pomysł. Meble same w sobie mam dobre, ale fronty już mają własne lata, wobec tego ich wymiana jest dobrym rozwiązaniem.

aBBs

Posty: 16